Hukuk Eğitim


958
Kayıtlı Üye
56
Toplam Eğitim
20
Eğitmen
1833
Eğitim Kaydı

OnlIne Eğitim

Tüm platformlarda canlı ders yapmanızı sağlayan eğitim panelimiz sayesinde evde, otobüste, iş yerinde kısacası her yerde eğitim alabilirsiniz.

OnlIne Sertifika

Ders sonunda, eğitim katılım belgeniz otomatik oluşturularak hesabınıza yüklenir. Hesabınızdan dilediğiniz sertifikayı bilgisayarınıza indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz.

Eğitmenler

Tüm eğitimenlerimiz alanında uzman , kamuoyu tarafından bilinen hitabet yeteneği iyi olan akademisyenler veya eğitmenlerden oluşmaktadır.

Kaydet ve Tekrar İzle

Aldığınız canlı eğitimler sistem tarafından otomatik olarak kayıt edilir ve üyelik hesabınıza işlenir.Böylelikle daha sonra tekrar tekrar izleme imkanınız olacaktır.


Anında haberdar olmak ister misiniz ?

Whatsapp grubumuza kayıt olun!


Video Eğitimler

Offline Video Eğitimi

958
Kayıtlı Öğrenci
56
Yapılan Eğitim
20
Eğitmen
1833
Eğitim KaydıNasıl Başlarım ?

Satın Alma

Size uygun olan eğitiminizi satın aldıktan sonra online ders kaydınız yapılır.

Ders Planı

Ders planınıza satın almış olduğunuz eğitim eklenir.

Canlı Ders

Kullanıcı girişi yaptıktan sonra ders planınızda satın almış olduğunuz egitimin zamanı geldiğinde derse başla linkine tıklayarak canlı dersinize başlayabilirsiniz.

Aktif Katılım

Online ders esnasında, katılımcıların chat odasında etkileşimde bulunabilir, eğitimciye sözlü veya yazılı soru sormak için talepte bulunabilirsiniz. Eğitimci sözlü veya yazılı soru sorma talebinizi kabul ederse, birebir sorunuzu iletebilirsiniz.

Online Tahta

Eğitimler esnasında ekranınızda açılan online tahta vasıtasıyla, eğitimcinin pdf veya power point sunumunu izleyebilir, siz de üzerinde aktif bir şekilde değişiklikler yapabilirsiniz.

Kaydet ve Tekrar İzle

Online eğitimler, sistem tarafından otomatik olarak kaydedilir ve üyelik hesabınıza eğitim videosu olarak işlenir. Bir defa aldığınız bir online eğitimi, daha sonra tekrar ve tekrar izleme ve değerlendirme imkanına kavuşmuş olursunuz.