Menu

Arama Yapın

Menu

4 CANLI EĞİTİM SAYISI
(ŞU AN)
484 VİDEO EĞİTİM SAYISI
(ŞU AN)
527 E-KİTAP SAYISI
(ŞU AN)

1-) Bu abonelik türü canlı eğitimler sayfasında mevcut olan ve gelecekte sisteme eklenecek olan bütün canlı eğitimlere abonelik süresi boyunca sınırsız erişim sağlamaktadır.
2-) Canlı Eğitim Aboneliği, Kongreleri kapsamamaktadır.
3-) Kampanyalı fiyattan abone olanlar 1 yıl boyunca aynı fiyattan devam ederler.
4-) Abonelik süresi boyunca bütün canlı eğitimlere sınırsız erişim hakkı sunulmakta ve fakat abonelik sonlandırılırsa bu erişim sonra erdirilmekte olup hesabınızda sadece kazandığınız sertifikalara ve satın aldığınız ürünlere erişime izin verilecektir.
5-) Online Sertifika, canlı olarak katıldığınız eğitimlerde veya bu eğitimlerin izlediğiniz video kayıtlarında hesabınıza otomatik olarak işlenecektir.
6-) Canlı Eğitim Aboneliği canlı eğitimleri tek tek satın almaktan çok daha fazla avantajlı olup reklam maliyetinin azaltılması ve düzenli gelir elde edilmesi esasına dayalı olduğu için tek tek satın almaktan daha ucuzdur.
7-) Canlı eğitim aboneliği ile siteyi devamlı kontrol etmenize ve her eğitim için tek tek kayıt yaptırmanıza gerek kalmayacaktır. Abone olduğunuz için ilan edilen bütün canlı eğitimler hesabınıza otomatik olarak işlenecek, her eğitim için bilgilendirme ve hatırlatma smsleri gelecektir. Dolayısıyla canlı eğitim aboneliği size hem vakit hemde nakit kazandırır.
8-) İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal etmek için destek hattımıza başvurmanız gerekmektedir.
9-) Dosya Ekli ibaresi bulunan canlı eğitimlerde eğitimenin sunum yaptığı slayt veya belge eğitimden sonra hesabınızdaki dosyalar başlığı altına işlenmektedir.

1-) Video eğitim abonelikleri canlı eğitimleri kapsamamaktadır.
2-)Video eğitim aboneliği, sistemdeki video eğitimler sayfasında olan mevcut ve gelecekte konulacak bütün video eğitimleri kapsamaktadır.
3-)Abonelik süresi boyunca bütün video eğitimlere sınırsız erişim hakkı sunulmakta ve fakat abonelik sonlandırılırsa bu erişim sona erdilirmekte olup hesabınızda sadece satın aldığınız eğitimlere erişeme izin verilecektir.
4-)Online sertifika sadece canlı eğtimlerde ve abonelik süresince izlemiş olduğunuz video eğitimlerde verilmektedir.
5-)Video eğitim aboneliği video eğitimleri tek tek satın almaktan çok daha fazla avantajlı olup reklam maliyetinin azaltılması ve düzenli gelir elde edilmesi esasına dayalı olduğu için tek tek satın almaktan çok ucuzdur.
6-)İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal etmek için destek hattımıza başvurmanız gerekmektedir.
7-)Abonelik süresince izlediğiniz her video eğitimin sonunda ayrı bir sertifika oluşturulmaktadır.
8-)Dosya Ekli ibaresi bulunan video eğitimlerde eğitimenin sunum yaptığı slayt veya belge videoyu izledikten sonra hesabınızdaki dosyalar başlığı altına işlenmektedir.

1-) Bu abonelik türünde sistemde mevcut olan bütün e-kitaplara abonelik devam ettiği müddetçe sınırsız erişiminiz sağlanacaktır.
2-) Kampanyalı fiyattan abone olanlar 1 yıl boyunca aynı fiyattan devam ederler.
3-) E-Kitap Aboneliği e-kitapları tek tek satın almaktan çok daha fazla avantajlı olup reklam maliyetinin azaltılması ve düzenli gelir elde edilmesi esasına dayalı olduğu için tek tek satın almaktan daha ucuzdur.
4-) E-Kitap aboneliği ile siteyi devamlı kontrol etmenize ve her kitap için tek tek satın alma işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır. Abone olduğunuz için geçmişte ve gelecekte yayınlanacak bütün e-kitaplar hesabınıza otomatik olarak işlenecektir.

Kurumsal Üyelikler İçin

Kurumsal Teklif Alın

Ekibinizin hukuk bilgisini yükseltin, kaliteli içeriklerle size yardımcı olmaya hazırız!

Ekibinize, Hukuk Eğitim’in birbirinden kaliteli eğitimlerine sınırsız erişim imkanı sunun.