Menu

Arama Yapın

Menu

Uzman

Nuri ÖZYAZGAN

  • Eğitim Sayısı 0
  • E-Kitap Sayısı 1
  • Eğitim Alan Kişi Sayısı 0
  • E-Kitap Alan Kişi Sayısı 0

Eğitmen Hakkında

Nuri ÖZYAZGAN, 14 Mayıs 1981 tarihinde İstanbul ili Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Üsküdar Paşakapısı İlkokulu’nda, ortaokulu Üsküdar Burhan Felek Ortaokulu’nda, lise öğrenimini ise Üsküdar Halide Edip Adıvar Lisesi’nde tamamladı.

1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünde başladığı lisans eğitimini 2002 yılında tamamladı.

2001 yılında Ege Üniversitesi ile İzmir Ekonomi Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği İzmir İktisat Kongresine Çok Taraflı Yatırım Anlaşması konulu sunum çalışmasıyla katılım sağladı.

Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Bölümünde başladığı yüksek lisans eğitimini Ekonomik Krizlerin Türkiye’de Çalışanlar Üzerinde Etkisi isimli çalışmasıyla 2013 yılında tamamladı.

Vatani görevini, 2003 yılında Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde kısa dönem er olarak yerine getirdi.

2005 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü İnsan Kaynakları Biriminde Memur olarak çalışma hayatına başladı.

15 seneyi aşkın süredir aynı birimde işçi ve taşeron personele ait her türlü ücret ve tazminat hesaplamaları, özlük, personel devam kontrol sistemleri, muhtasar ve prim hizmet beyannamesi, iş sağlığı ve güvenliği ve emeklilik ile ilgili iş ve işlemlerin yanı sıra disiplin, sendikal ve hukuki süreç takiplerini gerçekleştirdi. Bu süre zarfında aynı kurum bünyesinde İnsan kaynakları izin ve rapor uygulamaları ve Sürekli işçilerin özlük işlemleri konularında eğitimler verdi. 

6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu uyarınca İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan Veri Sızıntısı Önlem Komisyonu’nda komisyon üyeliği görevini sürdürmektedir.

ÖZYAZGAN, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sosyal Medya

Kurumsal Üyelikler İçin

Kurumsal Teklif Alın

Ekibinizin hukuk bilgisini yükseltin, kaliteli içeriklerle size yardımcı olmaya hazırız!

Ekibinize, Hukuk Eğitim’in birbirinden kaliteli eğitimlerine sınırsız erişim imkanı sunun.