Eşzamanlı Online Arabuluculuk Deneme Sınavı

59 TL
KAYIT OL


Eşzamanlı Online Arabuluculuk Deneme Sınavı

SINAV TARİHİ : 14 Kasım Perşembe
SINAV SAATİ : 20:00 - 22:30
KONTENJAN : 10.000
Detay Bilgi İçin: 0(533) 470 33 08

Türkiye’de bir ilk!

Türkiye çapında 10 bin kişinin girmesini beklediğimiz, eş zamanlı online deneme sınavı projemizi arabuluculuk sınavı ile hayata geçiriyoruz.

Bütün tedbirlerimizi aldık, aylarca üzerinde çalıştık, alt yapımızı ve güvenlik ağımızı tekrar tekrar test ettik.

Arabuluculuk sınavına girecek 29.616 kişinin kendisini deneyemediğini ve sınava girecek meslektaşlarına nazaran ne durumda olduğunu bilemediğini fark ettik.

10 bin kişilik alt yapımızla, arabulucu adaylarının bu büyük ve önemli sınav öncesinde kendisini sınav stresi simülasyonu ile test edebilmesi ve gerçek sınavda yaşayabileceği sorunları daha rahat görebilmesi, eksik olduğu konuları veya unsurları tespit edebilmesi için bir fırsat oluşturduk.

Deneme sonucunda, katılanların sayısal ve yüzdelik derecesi açıklanacak olup, gerçek sınava göre yerini tespit edebilmesi sağlanmış olunacaktır.

Sınavı kazanan 5 bin kişi arasında siz de yer alabilirsiniz!

Haydi, siz de bu muhteşem deneme sınavına kayıt olun ve gerçek sınavda neler yapabileceğinizi erkenden tespit edin!

  • Kişiye Özel Analiz

SINAV KURALLARI::


1. Sınav Süresi 150 dakikadır. Sınava dilediğiniz zaman girip, dilediğiniz zaman “denemeyi bitir” diyerek çıkabilirsiniz.
2. Yoğunluk ve aksilik yaşamamanız için sınav saatinden en az 15 dk önce üyelik hesabınıza giriş yapmanızı tavsiye ederiz.
3. www.hukukegitim.com a girdikten sonra, sitenin üst kısmından üye girişi butonuna tıklayıp, hesabınıza girdikten sonra, hesabınızda gözüken “denemeye gir” butonuna tıklamanız ve sınav saatinin başlamasını beklemeniz gerekmektedir.
4. Sınava girmemek veya geç girmek tarafımızın sorumluluğunu ortadan kaldırır.
5. İnternet hızınızı kontrol ediniz ve mümkünse sınav esnasında internet kullanan başka bir kullanıcı veya program olmamasına özen gösteriniz! İnternet hızı yavaşlığı veya kopmalarından oluşacak aksaklıklardan tarafımız sorumlu olamayacaktır.
6. Sınava telefon üzerinden değil, bilgisayar üzerinden katılmaya özen gösteriniz!
7. Browser olarak, Chrome tavsiye ediyoruz. İkinci seçenek Firefoxtur. İnternet Explorer kullanmayınız! İnternet explorerın güncelleme eksikliğinden kaynaklı aksaklıklardan tarafımız sorumlu olamayacaktır.
8. Sınav sayfasını terk etmeyiniz, kapatmayınız!
9. Sınav 100 sorudan oluşup, her soru 1 puan değerindedir. Yanlış cevaplar dikkate alınmayacaktır;
bu sebeple mümkünse tüm sorular için size doğru gelen seçeneği işaretleyiniz.
10. Sınav puanı doğru cevaplar üzerinden hesaplanacaktır.

59 TL
KAYIT OL